T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Dr. Ersin Arslan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Poliklinik Hizmetleri Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2021

Poliklinik Hizmetleri


Dr.Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Poliklinikleri hafta içi hergün 08:00-12:00 - 13:00-16:00 saatleri arasında sizlerin hizmetine hazırdır. Poliklinik hizmetlerimizden düzenli bir şekilde yaralanabilmeniz için poliklinik işleyişimizle ilgili bilgi edininiz. Poliklinik evrak işlemleri ile ilgili sorularınızı danışma memurlarına veya poliklinik sekreterlerine, tedaviniz ve tıbbi işlemleriniz ile ilgili sorularınızı doktorunuza yöneltiniz.

Hastanemiz kuralları sizlere daha iyi hizmet verebilmek için konulmuştur. Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda görevli memur ile tartışmayınız. Sorunlarınızı Hastane İletişim Merkezine iletiniz.
Lütfen Hastane Kurallarına uyunuz!
Sizleri ikaz eden görevlilere yardımcı olunuz.
Polikilinik İşlemlerinde Genel Kurallar

Poliklinik kayıt işlemleri her polikliniğin sekreterliğince yapılır. Polikliniğe başvuran SGK(EMEKLİ SANDIĞI, SSK, BAĞ-KUR, 657 sayılı devlet memurları, 18 yaş altı çocuklar işsizlik ödeneğinden yararlanan, gaziler, askeriye,yeşil kart ve bu kurumların bakmakla yükümlü oldukları yakınları) hastalarına T.C. kimlik numarasını gösterir resmi kimlik ile işlem yapılır ve medula sistemi üzerinden provizyon alınır.


Muayene sonucu istenen tetkik ve tahliller için ilgili birime gidiniz. Laboratuvar ve Patoloji sonuçlarınızı poliklinik sekreterinden alabilirsiniz.

Muayene sonrası doktorunuz kontrole gelmenizi isteyebilir. Tetkik ve Kontrol muayenesi için randevu alınız.


Paylaş